Torty weselne Torty dla dzieci Cukiernia Katowice Ciasta weselne Torty dzieci�ce Cukiernia Sosnowiec Serniki
Witamy na stronie Cukierni Mateusz, której właścicielami są Mateusz i Bernard Skórok. 

       Historia naszej cukierni sięga lat 30 zeszłego stulecia, kiedy to pierwszy zakład w naszej rodzinie założył pradziadek. Wiążąc losy pokoleń zasłużyliśmy na miano firmy rodzinnej. Dziś już czwarte pokolenie cukierników dba o zachowanie tradycji cukierniczych na Śląsku.        

        Od początku istnienia Cukierni najistotniejsze było dla nas połączenie oryginalnych receptur z rosnącymi wymaganiami naszych klientów. Mimo, że od ponad 25 lat trzon naszej  załogi jest niezmienny. Doskonale wiemy,że nie tylko doświadczenie ale i chęć doskonalenia umiejętności jest kluczem do sukcesu. Stale pracujemy nad tym, aby nasza Cukiernia się rozwijała wdrażając nowe technologie. Są one niezbędnym elementem , nie tylko ze względu na rosnące potrzeby rynku, ale również dlatego, że od 25 lat współpracujemy z Cechem Rzemiosł Różnych w Mysłowicach.  

       Doskonale wiemy, że rynek cukierniczy jest obecnie nasycony, jednakże nasza Cukiernia wielokrotnie oparła się konkurencji. Jesteśmy przekonani, że to zasługa tego, że od lat nasz szeroki  asortyment nie uległ modyfikacjom smakowym, a nasze wyroby cukiernicze nadal zaskakują klientów jakością i oryginalnością.

TORTY
 - weselne
 - dla dzieci
 - okolicznościowe
 - komunia chrzest roczek
 - firmowe
 - foto torty
 - Dla dorosłych
CIASTECZKA , SŁODKI STÓŁ
 - Słodki stół
 - Słodki stół cennik
 - babeczki cateringowe,mufiny
 - ciastka drobne na wagę
OFERTA WESELNA
 - paczki weselne
CIASTA TRADYCYJNE
 - Serniki
 - Makowce
 - Drożdżówki i ciasta drożdżowe
 - Ciasta owocowe
CIASTA DESEROWE
 - Desery na wagę
 - Ciastka tortowe
DROŻDŻÓWKI
 - Drożdżówkii
 - Półfrancuskie
 - Francuskie


Cukiernia Mateusz
DANE ADRESOWE
41-400 Mysłowice
ul. Bytomska 7

Tagi:
Torty weselne, torty dla dzieci, torty okolicznościowe, ciasta weselne, tort monster high, tort hello kitty, torty weselne Katowice, tort lalka, tort mcqueen, torty dla dzieci Katowice, cukiernia Katowice, cukiernia Sosnowiec, cukiernia Mysłowice, cukiernia Jaworzno
strona główna | o firmie | oferta | wspópraca | formularz kontaktowy | kontakt
Copyright @ Cukiernia Skórok 2009 strony internetowe sinGRAPH.pl
Torty weselne, torty dla dzieci, torty okolicznościowe, ciasta weselne, cukiernia Katowice, cukiernia Sosnowiec, cukiernia Mysłowice, cukiernia Jaworzno, tort monster high
tort hello kitty, torty weselne Katowice, tort lalka, tort mcqueen, torty dla dzieci Katowice